Co o nás říkají zákazníci?

Recenze

Přinášíme vám zákaznické recenze jednotlivých realizací. Můžete si tak snadno udělat představu o tom, jak montáž probíhá.

Objednání a montáž bioklimatické pergoly 6m x 4,30m. S panem Willem je toto již druhá zakázka po tom co nám do domu namontoval vnitřní rolety Zebra. Jako vždy precizní práce, výborné odborné rady a maximum snahy vyjít zakazníkovi vstříct. Po instalaci pergoly jsme se rozhodli ještě pro jeden screen a pan Will promptně zavolal výrobci a do pár hodin bylo vše dohodnuto včetně cenové nabídky. Bez nadsázky velká snaha vyjít zákazníkovi vstříct, žádné dlouhé čekání na dojednaní detailů a změn, vše řešeno skoro napočkání. Po tom co jsme dostavěli barák můžu říct, že škoda že pan Will nedělá i do stavebnictví. U této firmy budete v těch nejlepší a velmi seriózních rukách. Ješte jednou velké diky, pane Will. Petr Klimo, Wincheringen, Německo

Dodana ALu pergola 4x7m s textilnim zastresenim/zastinenim. Pergola funguje bezchybne jiz ctvrtou sezonu. Perfektni a precizni montaz. Vse na mm presne, uklizeno, zadne komplikace.
Dodavka problehla presne dle dohody a pergola dodala pobytu na terase uplne novy rozmer.
Reseni a firmu AWB doporucuji! J. Josef Daněk

Když jsme se rozhodli pro realizaci pergoly na naší terase, porovnávali jsme různé možnosti na trhu a jsme velice rádi, že jsme se rozhodli po předešlé zkušenosti se sítěmi a plissé do oken, jejichž objednávka i montáž proběhla na jedničku, pro pergolu Batima od pana Willa. Vystavené materiály, barvy a typy nám usnadnily volbu designu a stylu a díky detailnímu popisu a informovanosti jsme již neváhali. Vše od domluvy, přes dodání a realizaci až po závěrečné předání a úklid proběhlo v pořádku a bez komplikací. Určitě bychom chtěli vyzdvihnout jednání pana Willa a jeho kolegů montérů, kteří jsou odborníci na svém místě, jedná se o skutečně precizní práci, za niž velice děkujeme. Vřele tuto firmu doporučujeme 🙂.

Hodnocení na Facebooku

Domluvte si s námi konzultaci zdarma. Zavolejte nám na: +420 775 223 695

Kontakt