image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O pergolách > O hliníkových bioklimatických pergolách BAT R, v čem jsou výjimečné?

O hliníkových bioklimatických pergolách BAT R, v čem jsou výjimečné?Hliníkové pergoly BAT R, pergoly pro náročné

  1. Protidešťová funkce – přebytečná voda stéká ze střechy důmyslným integrovaným odtokovým systémem
  2. Přírodní ventilace – naklopené lamely odráží sluneční paprsky a z druhé strany odvětrávají teplý vzduch
  3. Moderní a originální design – zastřešené pergoly vyrábíme ze značkového silnostěnného hliníkového profilu o rozměrech 150x150mm
  4. Regulace světla a stínu – díky možnosti natáčení lamel sami regulujete stupeň zastínění
  5. Variabilita provedení – vybrat si můžete pergolu samostatně stojící či s lamelami rovnoběžně nebo kolmo k fasádě
  6. Exkluzivní výroba na míru – pergolu na terasu dokážeme vyrobit každému zákazníkovi na míru přesně podle jeho požadavků

Samonosné hliníkové BAT R pergoly

BAT R single dodáváme jako samostatně stojící pergolu na čtyřech stojkách. Samonosná konstrukce stojí na profilech o rozměrech 150 x 150 mm. Samostatně stojící bioklimatická pergola BAR R single je ideálním řešením na prostorné terasy. BAT R parallel jednou stranou napevno kotvíme do fasády domu a lamely umístíme rovnoběžně se zdí, díky tomu můžete lépe regulovat proslunění místností. BAT R vertical jednou stranou napevno kotvíme do fasády domu a lamely umístíme kolmo na zeď, díky tomu získáte ve směru fasády rozměr až 7,2 metrů. Cenově dostupná varianta BAT R economy pro zákazníky, kteří nechtějí využít některé úpravy na míru. Ve variantě BAT R individual vám dodáme atypickou pergolu kompletně na míru.

Prosklená pergola na terase

Nezateplenou zimní zahradu můžete snadno vytvořit u vás na terase. Postačí vám k tomu boční prosklení terasy, kterým elegantně oddělíte prostor od zahrady nebo jiné části domu. Existuje hned několik možností – pevné, posuvné či naklápěcí skleněné panely nebo otvírací a posuvné skleněné dveře. Pro náročné zákazníky dokážeme na míru vyrobit hliníkovou bioklimatickou pergolu s prosklenými bočnicemi umožňující celoroční využití. Díky prosklené posuvné stěně získáte absolutní ochranu proti dešti a větru se zachováním plného výhledu do zahrady.

Hliníkové bioklimatické pergoly

Luxusní bioklimatická pergola dokáže skvěle regulovat světlo a stín díky směrovému naklánění lamel v rozmezí 0°- 140°. Lamely pohání výkonný motor na dálkové ovládání. Lamely poskytují perfektní ventilační efekt a v případě deště zajistí až 97% vodotěsnost. Vybrat si můžete hned z několika typů moderních pergol. Samostatně stojící BAT R single, pergola ke zdi BAT R paralell či BAT R verticall a v neposlední řadě cenově dostupnou verzi BAT R economy. Na míru dokážeme také vyrobit zastřešenou pergolu BAT R individual přesně podle vašich požadavků.

Skvěle funkční doplňky k pergole na terasu

Vybrat si můžete jakékoliv integrované příslušenství a doplňky do konstrukce pergoly, jako například LED osvětlení, screenové clony, posuvná skla nebo horizontální či vertikální slunolamy. Buďte ve všech ohledech originální a nechte si od nás navrhnout pergolu BAT R individual přesně podle vašich představ.